Skanstes City

Skanstes City ir viens no lielākajiem biroju kvartāliem Rīgā, kas kopumā ietver 8 ēkas. Kopējā iznomājamā platība Skanstes City kvartālā sasniedz 46 tūkstošus m2! Šeit biroja platību izvēlas klients, un tā var sniegties no 20 m2 līdz pat vairākiem tūkstošiem kvadrātmetru.

Sekojot dažādajām gaumēm un interesēm, Skanstes City telpām ir pieejami dažāda veida A un B klases biroji. Uzņēmumi šodien labprāt izvēlas savu darba vietu iekārtot gan atvērta tipa, gan kabinetu tipa plānojumos. Mēs vienmēr uzklausām savu klientu vēlmes, piedāvājam jau gatavus risinājumus, kā arī plānojam un īstenojam dažnedažādākās un pārdrošākās idejas telpu plānojumā un interjerā, sadarbībā ar Latvijas labākajiem arhitektiem un interjera dizaineriem.

Mūsu galvenā priekšrocība ir infrastruktūra – laba vieta, kvalitatīvi pakalpojumi un ilgtspējīga domāšana.

Telpu noma Skanstes City – pārdomāts un gudrs lēmums

Mūs izvēlas un mums uzticas Latvijā, Eiropā un pasaulē vadošie uzņēmumi. Šīs uzticības pamatā ir kvartāla gadiem ilgi turētais fokuss uz fleksibliem un līdz niansēm pielāgotiem risinājumiem. Galvenais ieguvums – ilgtermiņa attiecības. Izvēloties uzturēt biroju savam uzņēmumam vai lokalizēt uzņēmējdarbību Latvijā, vissvarīgāk ir izvēlēties vietu, kurā nepaliks par šauru un nepietrūks pakalpojumu uzņēmējdarbības nodrošināšanai. Tāpēc Skanstes City ir labākā izvēle uzņēmumiem ar nopietnu attieksmi pret savu nākotni.

Domājot par biroja telpu, pirmkārt, domā par nākotni!

  • Izvēlies pilnībā savām vajadzībām pielāgotas telpas lielā, prestižā biroju centrā, kam viegli piekļūt. Skanstes City apvieno 8 biroju ēkas, tajā skaitā arī Skanstes City DUNTE.
  • Izvēlies vietu, kuru atpazīst un pozitīvi vērtē klienti un sadarbības partneri. Mūsu pakalpojuma kvalitāti pierāda Būvniecības gada balva 2020 un BREEAM In-Use sertifikāti.
  • Izvēlies profesionālu un pieredzējušu pārvaldnieku, kas nodrošina 24/7 piekļūšanu, apsardzi, videonovērošanu, piekļuves kontroli, inženierkomunikācijas, kā arī nepārtraukti investē nākotnē.

Skanstes City kompleksa apskate tagad vieglāk kā jebkad!

  1. Piezvani vai uzraksti mums.
  2. Sarunas laikā precizējam vēlmes un nepieciešamības. Tas ļauj mums sagatavoties konstruktīvai un personalizētai iepazīšanās vizītei.
  3. Saskaņojam vizītes laiku un norisi – klātienē vai attālināti.

Mēs runājam latviešu, angļu un krievu valodā.

+371 24 44 00 21
city@skanstescity.lv

Nomnieki

Atsauksmes

SIA Kapitel

Varam teikt tikai labāko.

Gads ar jauno ēkas īpašnieku ir bijis gādības pilns. Skanstes City DUNTE administrācija vienmēr ātri reaģē uz visiem nomnieka jautājumiem, situācijām un vajadzībām – tas ļoti priecē. Ļoti priecē arī tas, ka ēkas koplietošanas telpas ir ieguvušas jaunu, pievilcīgu un sakoptu izskatu, kas padara ēku daudz mājīgāku. Redzams ka šeit tiek darīts viss iespējamais un neiespējamais, lai ēkas nomnieki un apmeklētāji labi justos. Tā tik turpināt! 🙂

SIA GlaxoSmithKline Latvia

SIA GlaxoSmithKline Latvia ir patiesi priecīgi sadarboties un nomāt telpas Skanstes City DUNTE biroju ēkā. Labs īpašnieks un apsaimniekotājs šodien nemaz nav tik viegli sastopams. Priecājamies būt šeit, jo par visiem notikumiem, remontdarbiem, elektrības un ūdens padeves traucējumiem un citām lietām iznomātājs vienmēr ziņo laikus e-pastos vai personīgi. Skanste City DUNTE administrācija uz visām prasībām reaģē ļoti ātri un bez liekas kavēšanās, uzlabojumus meistari veic kvalitatīvi un ātri iespēju robežās. Ēkā nemitīgi notiek dažādas pozitīvas pārmaiņas. Pagājušā gadā norisinājās remontdarbi ēkas gaiteņos, kas tagad ir patiesi mājīgi un skaisti. Ir prieks strādāt sakārtotā, mūsdienīgā vidē, atbildīga un profesionāla iznomātāja telpās.

Moller Baltic Import SE

Moller Baltic Import SE un Skanstes City DUNTE esam ilggadēji sadarbības partneri.

Skanstes City DUNTE strādā darbinieki ar augstu atbildības sajūtu, jo risinājums, kādām sadzīviskām vai saimnieciskām problēmām, tiek rasts nekavējoties. Ir patīkami ienākt labi izremontētās un gaumīgās biroja ēkas koplietošanas telpās. Paldies par patīkamo sadarbību.

SIA KRASSKY

“Ir liels prieks, ka Skanstes City DUNTE ir tāds ēkas īpašnieks, ar kuru mums ir kopēja izpratne par produktīvas darba vides pamatvajadzībām kā labu gaismu, ērtu, tīru un sakārtotu vidi. KRASSKY to vienmēr uzsver un plāno arī savos projektos, iekārtojot birojus citiem.
Mēs redzam, ka tiek veikti ieguldījumi, un izjūtam pozitīvas pārmaiņas gan ēkas apsaimniekošanā, gan sadarbībā ar ēkas īpašnieku, kurš ir atvērts dialogam un kompromisiem,” Aigars Zelmenis, interjera salona KRASSKY vadītājs.

SIA AstraZeneca Latvia

Sadarbība ar Skanstes City ilgst jau vairākus gadus.

Kopš biroju centram mainījušies īpašnieki, notikušas tikai labas pārmaiņas.

Šie cilvēki izprot biznesu, savu klientu vēlmes un vajadzības turot fokusā.

AS Mintos Marketplace

Paldies Skanstes City par sadarbību un profesionālo atbalstu ikdienā, tai skaitā arī rodot risinājumus nestandarta situācijām.

Priecājamies būt daļa no Skanste City kvartāla.

ERGO Insurance SE Latvijas filiāle

Skanstes City biroju kompleksā Skanstes ielā 50 mūsu uzņēmums mitinās jau kopš 2012.gada. Šo gadu laikā esam bijuši aculiecinieki tam, kā šis biroju komplekss mainās un attīstās, ņemot vērā arī klientu vajadzības un vēlmes. Novērtējam iespējas ērtai auto novietošanai, kā arī plaši pieejamās velosipēdu novietnes. Mūsu darbinieki izteikuši atzinīgus vārdus par pusdienošanas iespējām biroju kompleksā, jo dažu soļu attālumā pieejamas vairākas kafejnīcas, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko. Arvien esam saņēmuši pretimnākošu attieksmi no Skanstes City personāla puses, kas ir priekšnoteikums veiksmīgai sadarbībai. Priecājāmies, ka varam saukt šo vietu par savām mājām.