Skanstes City


Par Skanstes City
Whatsapp Image 2020 09 17 At 17.31.30

Skanstes City ir viens no lielākajiem biroju kvartāliem Rīgā, kas kopumā ietver 8 ēkas.

Biroja kompleksā šobrīd telpas nomā vairāk kā 60 Latvijas un starptautiskie uzņēmumi, kuri pārstāv dažādas biznesa nozares – sākot ar augsti kvalificētiem informācijas tehnoloģiju pakalpojumu izstrādātājiem un sniedzējiem līdz pat pasaulē vadošajiem farmācijas uzņēmumiem.

Mūsu galvenā priekšrocība ir infrastruktūra – laba vieta, kvalitatīvi pakalpojumi un ilgtspējīga domāšana.


Biroji
Skanstes City Ofisi

Skanstes City ir liels kvartāls ar lielām iespējām. Kopējā iznomājamā platība Skanstes City kvartālā sasniedz 46 tūkstošus m2! Šeit biroja platību izvēlas klients, un tā var sniegties no 20 m2 līdz pat vairākiem tūkstošiem kvadrātmetru.

Sekojot dažādajām gaumēm un interesēm, Skanstes City telpām ir pieejami dažāda veida A un B klases biroji. Uzņēmumi šodien labprāt izvēlas savu darba vietu iekārtot gan atvērta tipa, gan kabinetu tipa plānojumos. Mēs vienmēr uzklausām savu klientu vēlmes, piedāvājam jau gatavus risinājumus, kā arī plānojam un īstenojam dažnedažādākās un pārdrošākās idejas telpu plānojumā un interjerā, sadarbībā ar Latvijas labākajiem arhitektiem un interjera dizaineriem. Mūsu klientiem birojs ir pieejams 24/7.


Publiskās telpas
Par Skanstes City Publiskas Telpas

Publiskās telpas ir ārkārtīgi svarīgas, un mēs to apzināmies. Regulāri modernizējam un atjaunojam savas publiskās telpas, lai tās būtu plašas, stilīgas un aicinošas.

Ja Jums tikko beigusies svarīga tikšanās, esat ieradies pie mums pēc tikšanās pilsētā, vēlaties likt uzgaidīt saviem sadarbības partneriem vai nepieciešams vienkārši aprunāties un atvilkt elpu neitrālā vidē, Skanstes City biroja kvartālā pieejami vairāki plaši un mājīgi vestibili, kas aprīkoti ar ērtiem dīvāniem un atpūtas krēsliem un galdiņiem.

Tāpat labi laiku varēsiet pavadīt vai ieturēt biznesa pusdienas kādā no mūsu dienas restorāniem.


Stāvvietas
Skanstes City Cenu Tarifi 1

Skanstes City kopumā piedāvā 1000+ pazemes un virszemes automobiļu un motociklu stāvvietas saviem klientiem un biroja kompleksa apmeklētājiem.

Teritorijā ir pieejams elektroautomobiļu uzlādes punkts. Tāpat, velosipēdu cienītājiem, pie katra biroja ēkas pieejamas arī velosipēdu novietnes.

Uz Skanstes City droši var dodies ar koplietošanas automašīnām, elektroskūteriem un elektromotocikliem. Par to novietošanu, informāciju varēsiet atrast, pakalpojuma sniedzēju mobilajās lietotnēs un mājaslapās.

Mēs uzskatām, ka nokļūšana un ērta stāvvieta ir tikpat svarīga produktivitātes sastāvdaļa kā ērta darbavieta. Pateicoties savai izcilajai lokācijai un gudrajam plānojumam, varam to visu nodrošināt.


1
/