Skanstes City /DUNTE

Par Skanstes City /DUNTE
T6a4811

Skanstes City /DUNTE ir viena no lielākajām Skanstes City kvartāla ēkām, kur šobrīd savu biznesu attīsta vairāk kā 15 Latvijas un starptautiskie uzņēmumi.

Savu biznesu šeit pārvalda ārkārtīgi plaša spektra nomnieki – no interjera dizaina līdz pat autotransporta importēšanas pakalpojumiem.

Skanstes City /DUNTE atrodas Skanstes, Krišjāņa Valdemāra un Duntes ielu krustojumā. Ēkas izcilo dizainu izstrādājis arhitektūras uzņēmums ARHIS ARHITEKTI, un tās plašais un neierastais stiklojums mūsu nomiekiem un to viesiem sniedz “pilsēta nekad neguļ” sajūtu.


Biroji
4

Skanstes City /DUNTE kopējā iznomājamā platība ir vairāk nekā 7 000 m2, un šobrīd tā ir mājvieta vairāk kā 15 Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem, kas savu biznesu attīsta dažādās nozarēs.

Skanste City /DUNTE iespējams nomāt A klases birojus sākot no 80 m2 līdz pat 1 000+ m2. Biroji atšķiras ar savu novietojumu, plānojumu un piekļuvi. Taču Skanstes City DUNTE biroja centra nomniekiem ir pieejamas visas kvartāla ērtības.Publiskās telpas
5 T6a2180 Hdr Balticpictures.lv

Mēs esam par komfortu, tāpēc ēkas pirmajā stāvā izbūvēts ērts un gaumīgs vestibils, kur varēsiet sagaidīt savus viesus vai atvilkt elpu pēc tikšanās.

Ja esat izsalcis vai vajadzīga tikšanās ārpus biroja telpām, varat doties uz Skanstes City /DUNTE telpās esošo dienas restorānu Daily.

Biroju centrā /DUNTE publiskās telpās ir pieejams viss komfortablai uzgaidīšanai, kamēr uzņēmuma pārstāvis ieradīsies, lai pavadītu viesus uz savu ērto un mūsdienīgo biroja telpu.


Stāvvietas
Skanstes City Dunte Stavvietas

Šobrīd Skanstes City /DUNTE piedāvā vairāk kā 170 automobiļu stāvvietu. Pie ēkas ir iespēja atstāt arī savu motociklu.

Uz Skanste City /DUNTE var doties arī ar kādu no koplietošanas automobiļiem, elektroskūteriem vai elektromotocikliem.

Stāvlaukums ir draudzīgs arī velosipēdu cienītājiem, jo šeit ir arī velosipēdu novietnes.


1
/