Pusdienu restorāns Daily

Par mums

Ar zīmolu Daily Latvijā un Igaunijā darbojas pusdienu restorāni, kafejnīcas, un ēdnīcas, kurās katru dienu maltīti ietur desmitiem tūkstošu cilvēku.

Pusdienu restorāni Daily uzņēmumos, biroju ēkās un augstskolās saprot jūsu vajadzības un strādā, lai ikviena klienta sapni par ideālajām pusdienām pārvērstu realitātē. Mēs ticam, ka apkalpošanai jābūt ir ne vien ātrai, bet arī laipnai. Ka ēdamzāle ir ne tikai galdi un krēsli, bet arī patīkama un tīra vide. Ka ēdienkartei ne tikai jāatbilst vairākuma izvēlei, bet jāsniedz arī garšas jaunatklājumu prieks un jābūt veidotai no pārbaudītiem produktiem.

Daily piedāvājums ir daudzveidīgs, sabalansēts un sniedz visu organismam nepieciešamo. Katru darbdienu piedāvājumā ir salāti un uzkodas, siltie gaļas un veģetārie ēdieni, zupas, deserti, kūkas, augļu un ogu kokteiļi un dzērieni. Par īpaši izdevīgu cenu ir iespēja baudīt spēcinošu pusdienu piedāvājumu, kas katru dienu mainās.

Laipni lūdzam brokastīs, pusdienās un vakariņās! Ēdienreizes nosaukums gan nav svarīgākais. Svarīgākais ir iespēja saņemt enerģijas devu, lai dotos tālāk un īstenotu savus mērķus.

Ja jums nav ērti nākt uz pusdienu restorāniem Daily, mēs varam doties pie jums! Nodrošināsim siltas pusdienas jūsu uzņēmumam ikdienā vai ēdināšanu jūsu sporta vai izklaides pasākumā, gādājot arī par traukiem un pat mēbelēm. Iespējams, Daily ir zīmols ar nopietnāko pieredzi lielu pasākumu dalībnieku ēdināšanā Baltijas valstīs. Ja plānojat ko tiešām vērienīgu, mūsu atbilde būs jūsu ieceres cienīga: pozitīva sadarbība, sirdsmiers un garantēts rezultāts.

Nekas nerada svētku sajūtu tā kā ēdiens, kas ir atšķirīgs no ikdienā ierastā, gatavots no vērtīgiem produktiem un pasniegts, ieguldot darbu sevišķi kārdinoša vai pārsteidzoša izskata radīšanā. Esam gatavi kā mazām viesībām, tā arī grezniem svētkiem, pie mums vai jūsu izvēlētā vietā.

Lai uzzinātu, kā varam palīdzēt tieši jums, rakstiet uz info@daily.lv