Kafejnīca SALA


Kafejnīcu tīkls Sala mums ir pazīstams jau vairāk nekā 20 gadus. Pakalpojumu raksturo vienkāršība, ērtība un laba garša. Sala ir arī viens no vadošajiem konditorijas izstrādājumu ražotājiem, kas gatavo salātus, otros ēdienus, gardus kliņģerus un kūkas, kā arī organizē banketus.

Vislabāk lielākā daļa no mums Salu pazīst pēc gardajiem kontidorejas izstrādājumiem, kas iegādājami gan kafejnīcās, gan pēc pasūtījuma internetā. Pašlaik Rīgā darbojas 20 kafejnīcas „Sala”, tostarp lielākajos tirdzniecības centros „Alfa”, „Galerija centrs”, „Mols”, „Spice”, „Origo”.

Līdztekus sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai „Sala” piedāvā pasākumu, pieņemšanu un banketu ēdināšanas un apkalpošanas pakalpojumus. Šajā jomā ir uzkrāta liela pieredze un izkopta augsta izpildījuma kvalitāte, ilglaicīgi apkalpojot pieņemšanas un banketus lielākajos Latvijas uzņēmumos. „Sala” spēj nodrošināt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus līdz pat 1000 personām.

„Sala” komanda radošā pieeja ēdināšanas sadaļu servējumā, ēdienu daudzveidībā un augsta līmeņa apkalpošana ir novērtēta ar vairākiem pateicības rakstiem no vairākiem konferenču un pasākumu organizatoriem un klientiem.


Salasalati