SIA Caverion Latvija


Tehniskā apsaimniekošana

Caverion profesionāli risinā apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas, elektroapgādes un citus jautājumus, uzklausot un izpildot klientu prasības. Esam izvēlējušies Caverion kā partneri, jo mūsu objekti ir lieli un sarežģīti, un tam ir nepieciešama liela pieredze un 24/7 pieejamība.

Šī sadarbība ir spēlējusi lomu mūsu veiksmes stāstā ar Bream sertifikātu. Ļoti priecājamies un lepojamies, ka mūsu kvartāls un biroju centrs DUNTE tika sertificēts ar prestižo Bream sertifikātu 2020. gada rudens pārbaudēs. Kopīgā darbā esam ieguvuši “Very good” kategoriju, kas mūs izvirza vadošo Eiropas līmeņa komercplatību nomas uzņēmumu top pozīcijā!


Par kompāniju Caverion

Caverion projektē, būvē, ekspluatē un uztur inteliģentus un energoefektīvus tehnisko sistēmu risinājumus ēkām, rūpnieciskajam sektoram un  infrastruktūrai. Mūsu apgrozījums 2018. gadā bija apmēram EUR 2.2 milijardi. Uzņēmums ir viens no vadošajiem ēku un rūpniecības tehnisko risinājumu pakalpojuma sniedzējiem. Mums ir divas biznesa vienības: projekti un uzturēšanas pakalpojumi.

Caverion strādā aptuveni 15000 darbinieku no 10 valstīm Ziemeļ-, Centrāl-, un Austrumeiropā. Mūsu galvenais birojas atrodas Vantaa pilsētā, Somijā. Uzņēmuma akcijas ir iekļautas NASDAQ Helsinki biržas sarakstā.

 

https://www.caverion.lv/