Jaunumu izvēlne

Jaunumi

Jaunumu arhīvs

Skanstes City projekts “Kabatas parks un infrastruktūras sala” ir nominēti BREL Awards 2023 kā “Labākā zaļā iniciatīva”.

Skanstes City publiskās ārtelpas zaļās iniciatīvas, kuru mērķis ir radīt jaunas āra iespējas darbam un atpūtai, samazinot automašīnu īpatsvaru rajona iekšpagalmā. 70 autostāvvietu vietā ir paredzēta apzaļumota, funkcionāla ārtelpa ar bruģētu laukumu un jauniem objektiem – trīs ovāliem paviljoniem: amfiteātri, darba vietu zonu un skatuvi. Kabatas parks piedāvās vidi gan kolektīvām nodarbēm, gan individuālam darbam, kā arī pasākumiem, aktīvai atpūtai vai vienkārši tikšanās vieta pie kafijas saulainā vai lietainā dienā-paviljonu jumti pasargās gan no karstiem saules stariem, gan lietus pilēm. Parkā ir paredzētas daudz un dažās aktivitātes – āra tirdzniecība, pop-up zona, pasākumi, koncerti, kā arī uzņēmumu kopējie pasākumi.

Savukārt infrastruktūras salā tiks izvietotas segtās velosipēdu novietnes, velosipēdu apkopes punkti, skrejriteņu uzlādes punkti un kioski. Ieguvēji no šīm iniciatīvām būs gan Skanstes City biroju kvartāla iemītnieki, gan viesi, kuriem tiks nodrošinātas jaunas, pieejamas āra iespējas un atpazīstama, notikumiem bagāta tikšanās vieta un mobilitātes iespējas bez CO2.

Nobalso par zaļāku pilsētvidi: https://www.brelforum.com/poll/brelf-awards-2023/

Nominācija “Labākā zaļā iniciatīva” ir 4.balsojuma solī. Balsojums atvērts līdz 1.oktobrim.

Slide1